Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2017-03-27, 12:45 Użytkowników: 69073
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj


Poprzedni temat :: Następny temat
SUPPORT-TEAM
Autor Wiadomość

PrzemQ 

Informacje
Nick w MP: Przem0
Wiek: 22
Na forum: 2114 dni
Posty: 2002
Piwa: 386
Respekt: 233,9
Respekt: 233,9Respekt: 233,9


Wysłany: 2013-09-01, 10:55   SUPPORT-TEAMSupport Team

Grupa Wsparcia, a w tym przypadku pomoc dla ekipy forum czyli administratorom i moderatorom. Głównymi zadaniami tejże grupy jest wsparcie techniczne dla innych użytkowników oraz pomoc na temat spraw związanymi z celem naszego forum. Członkowie należący do tej grupy muszą być dostępni dla pozostałych pod względem aktywności na forum czy też pełniąc funkcje, które do nich obowiązków należą. Każdy 'supporter' musi znać zasady regulaminu forum i bezwzględnie ich przestrzegać, a wykroczenia innych użytkowników negować, upominać ich osobiście. Nie wszyscy jednak przestrzegają regulaminu, dlatego też użytkownicy mogą zostać ukarani po wcześniejszej analizie przez osobę odpowiedzialną. Nasze forum jest bardzo rozbudowane, dlatego też kontrola nad nim całym jest niemożliwa dla kilku moderatorów, więc do pomocy została wyznaczona grupa, której obowiązkiem jest zgłaszanie postów, które są sprzeczne z regulaminem lub wzbudzają niepewność co do jego poprawności pod względem regulaminu. Kolejnym obowiązkiem supportu, jak i zadaniem dla osób, które chcą dołączyć do grupy Support-Team, jest aktywne pisanie newsów ze świata GTA, innych gier czy dodawanie różnych modyfikacji (np. do GTA V) lub ogólnie rzecz biorąc dostarczanie na nasze forum ciekawych informacji, poradników.

Podsumowując: najprostszymi rozwiązaniami, aby dostać się do grupy wsparcia jest jak już napisałem, pomoc z użytkowania forum, pomoc dla użytkowników w konkretnych dziedzinach znajdujących się na forum, pomoc moderatorom poprzez zgłaszanie postów sprzecznych z regulaminem, pisanie newsów z GTA lub innych gier oraz dodawanie innych ciekawych informacji/poradników. Sama aktywność i czynne uczestniczenie w życiu forum również może zostać zauważone. Dla przykładu mogę napisać, że teoretycznie wszyscy członkowie ekipy, swoją drogę zaczynali od wspierania forum jako Support-Team - ja również tak zaczynałem.


Zgłaszanie postów

1. Poprawnie zgłoszone posty pozwalają moderatorom na szybką analizę raportu, a aktywna praca takich osób, które regularnie pomagają wyłapywać niezgodności mogą zostać wyróżnieni przynależnością do grupy Support-Team.
2. Nie należy zgłaszać fałszywych raportów, gdyż użytkownik może zostać za to ukarany.
3. Będąc w grupie Support-Team nie jesteśmy zwolnieni z niesieniem pomocy innym czy też pomaganiem moderatorom, lecz powinniśmy jeszcze bardziej i rzetelniej wywiązywać się ze swoich obowiązków.
4. Aby zgłosić post, należy kliknąć na przycisk '', uwzględniając przy tym odpowiedni powód.
5. Powód zgłoszenia musi być prawdziwy, a jego forma być w miarę zrozumiała i przejrzysta. Jeżeli post jest sprzeczny z regulaminem, należy napisać w powodzie, który punkt został naruszony, np. 'Pkt 3.3 regulaminu.' lub jeśli nie jesteśmy pewni, piszemy to co według nas jest niepoprawne.
6. Nie należy zgłaszać postów, które zostały napisane jakiś czas temu, lecz tylko aktualne wypowiedzi użytkowników (pomijając zgłaszania wygasłych linków).
7. Rodzaje zgłoszeń:
  • Post łamie regulamin - tak jak wspomniałem wyżej, w powodzie należy umieścić, który punkt regulaminu został naruszony.
  • Prócz głównego regulaminu istnieją również poszczególne regulaminu działów - te posty również należy zgłaszać, z uwzględnieniem punktu regulaminu działu.
  • Zły dział - Jeżeli temat znajduje się w złym dziale, należy dodać notkę, do którego działu należy przenieść.
  • Powielanie tematów - jeżeli ktoś zakłada taki sam temat, który już istnieje, w powodzie zgłoszenia należy uwzględnić link do tematu, który powstał wcześniej.
  • Link nie działa - Jeżeli użytkownik wstawia link do pobrania określonych plików, a ten wygasł i od pewnego czasu nikt nie wstawił nowego - również należy zgłosić.
  • Inne nieprawidłowości - Niektóre tematy mogą wprowadzać użytkowników w błąd, zawierając niepoprawne treści. Niekiedy moderatorzy mogą pozostawić temat z upomnieniem, bez odpowiedniej reakcji, dlatego też również należy zgłosić takie zachowanie.


Ostatnio zmieniony przez ToxiC. 2016-12-12, 16:31, w całości zmieniany 7 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AnonymousDołaczył: Wczoraj 0:00
Posty: 1
Skad: google.com


Anonymous Koniecznie zajrzyj na:


Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wersja do druku

Skocz do:  


phpBB by Przemo modified by xXx 2003-2016

Template GTAONLINE created by gtaonline.plStrona wygenerowana w 0,8 sekundy. Zapytań do SQL: 20